O nas


Jestem Olga. Podróżuję od kiedy pamiętam. Najpierw były obozy, później wyjazdy organizowane przez szkoły i uczelnie, aż w końcu podróże na własną rękę.
Ciągle szukam swojego miejsca na ziemi.  Do  tej pory odwiedziłam 20 państw, jednak lista ciągle się wydłuża. Moim marzeniem jest postawić stopę na każdym kontynencie. 
Pracuję na etacie i mam ustawową ilość dni wolnych. Przez tego bloga chce udowodnić, że 26 dni w roku wystarczy, aby małym kosztem zobaczyć kawałek świata.


Jestem Krzysiek. Podróżuję od dwóch lat. Zaczęło się od wypadu w weekend do Niemiec, potem były wyjazdy do Grecji, Hiszpanii, Maroka, Czech a teraz planuję wyjazdy na Ukrainę i do Wietnamu.
 Nie szukam swojego miejsca, już dawno odkryłem, że Polska jest moim ulubionym krajem, dlatego w swoich podróżach nie zapominam o zwiedzaniu różnych zakątków naszego kraju.
Studiuję geologię, co jest również moim zainteresowaniem.
Wszystkie wyjazdy planujemy sami, dzięki czemu możemy odejść od utartych schematów i podzielić się z Wami  swoimi doświadczeniami i  inspiracjami, wrażeniami  związanymi z odwiedzaniem nowych miejsc. 
Follow your map to pasja do podroży, fotografii i pisania.

Masz pytanie? Napisz.

Share
Tweet
Pin
Share